DehaKarot

Deha Karot Beton Delme Kesme Sistemleri olarak uzun yıllardır TÜRKİYE genelinde hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZ


Ankara DERZ KESME İŞLEMİ

Farklı alanlarda kullanılan derzin kesilmesi işlemi için uygun şekilde üretilen makine ile kesme işlemi kusursuz şekilde yapılabilir. Ankara Derz kesme işlemi sırasında makine ile istenilen boyutlarda kesim yapılarak bu şekilde kullanıma hazır hale getirilir. İşlem sırasında makine kolaylıkla hareket edebildiğinde zorlanmadan kesme işlemi bütün tabaka üzerinde yapılabilir. Gerekli olan ölçülerde kesme işlemi ile kullanım için uygun şekilde kesme işlemi yapılırken zemine zarar verilmeden pürüzsüz sonuçlar elde edilir.

Ankara Derz kesme işlemi için tercih edilecek olan makine seçeneği farklı özelliklere göre kullanım imkanı sağlar. Benzin, mazot ya da elektrikli olarak tercihler yapılabilir. Kesme işlemi makine ucunda bulunan büyük yuvarlak kesme aparatı ile kolayca yapılabilir. Uygulama yapılacak olan alanın kalınlığına göre uygulama sırasında yüksek performansla sonuçlar elde edilir. Daha kullanışlı olması açısından benzin veya mazotlu olarak çalışan makine seçenekleri arasından seçimler yapılarak istenildiğinde kolayca taşınabilir ve farklı alanlarda da kullanılabilir.

Ankara Derz kesme işlemi ile alanda yapılacak olan kesme işlemi daha kısa süre içinde yapılarak bu şekilde alanda istenilen boyutlarda kesikler oluşturularak kullanıma uygun hale getirilir. Hafif olması sayesinde makine derz üzerinde kolayca hareket ettirilerek bu şekilde kesme işlemi daha hızlı şekilde ve kolayca yapılabilir. Makine kalitesi sayesinde daha uzun süre aynı makine ile işlem yapılarak bu şekilde kaliteli sonuçlar elde edilir.Sektörün öncü ismi Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ Derz kesme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olup Türkiye'nin her yerinde hizmet verebilmekteyiz.

{sehir} DERZ KESME İŞLEMİ

Ankara FİLİZ EKİMİ - EPOKSİ-KİMYASAL ANKRAJ

Ankara Ankraj, kimyasal dübel, bina güçlendirme, demir çubuğu olarak da bilinen filiz ekimi uygulamaları genellikle bina güçlendirilmesi için kullanılan bir yöntemdir.

 Kimyasal dübel olarak bilinen kimyasal reçine olan madde ile birlikte kullanılan filizler binaların sağlamlaştırılmasında kullanılacak kadar güçlü bir yapıştırıcı olduğundan sağlamlık gerektiren alanlarda rahatlıkla kullanılır. Genel kullanım yerleri; işaret ve korkuluklar, aydınlatma işlerinde, hızlı tren rayları, dış cephe ve uzat çatı kaplamaları, çelik konstrüksiyonları, reklam pano ve bina güçlendirmedir. Diğer adıyla epoksi maddesi bu gibi alanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır.

 Standart bir şekilde uygulaması olan filiz ekme işi, 4 aşamadan oluşmaktadır. 1. olarak ekimi planlanan filize göre beton delme makinesi ile delik açılır. Bu delik filize uygun ve düzgün bir şekilde delinmelidir. 2. Aşama ise açılan deliğin temizlenmesidir, deliğin temizlenmesi uygulamanın düzgünlüğü açısından önemlidir. 3 aşamada daha önce bahsetmiş olduğumuz kimyasal dübel adlı maddenin deliğe doldurulmasıdır. Açılan delik kimyasal dübel ile doldurulduktan sonra 4. Ve son aşama olan filizin ekilmesidir.

Filiz (Anktaj) ekilir ve uygulama tamamlanmış olur. Filiz ekme uygulaması bu şekilde yapılır. İş bittikten kısa süre sonra kimyasal dübel adı verilen epoksi maddesi kısa sürede aktifleşerek çok sağlam bir yapıya dönüşerek filiz ekme ihtiyacı giderilmiş olur. Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ sektöründe  bir çok Filiz ekimi , Ankraj ,Epoksi ve Kimyasal uygulamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.Sektörün öncü isimi olarak hizmetlerini Türkiye’nin her yerine verebilmekteyiz.

{sehir} FİLİZ EKİMİ - EPOKSİ-KİMYASAL ANKRAJ

Ankara BETON KIRMA

Ankara Bina yıkımı ve beton kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirmek anlayışında olup, özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılması, tadilat ve revizyon çalışmalarında, minimum etki ve büyük hassasiyetle iş güvenliği dahilinde çalışma yapmaktayız. Bina yıkımı ve beton kırma işlemini gereksinime uygun makinelerle yapmakta olup, konum ve hasar durumuna göre uygunsuz kırma işleminden kaçınıp karot, halatlı kesme ve testereli kesme çözümü sunmaktayız. İnşaat Sektörü’nün her zaman ihtiyaç duyduğu ve duyacağı iş makineleri Bobcat, Case JCB, Havalı panamatik ve elektro kırıcılar. Bünyesinde bulunmayan ekipmanları bile temin edip sorumluluk anlayışına destek veren firmamız bu çalışmaları bilgi ve hız dâhilinde sunmaktadır. Bu konuda Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ sektöründe  bir çok beton kırma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş ayrıca beton kırma konusunda öncü firmalar arasındadır.Beton kırma hizmetlerini Türkiye’nin her yerine verebilmekteyiz.

{sehir} BETON KIRMA

Ankara TEL İLE BETON KESME

Ankara Tel ile beton kesme işlemi kütlesel kesimlerde, hidrolik ve elektrikli tel kesme makineleri ile kesim yapılabilmesi mümkündür. Kapı, pencere açılımı, parapet kesimi, gibi her tür donatılı betonda düzgün ve pürüzsüz kesme işlemi kullandığımız son sistem makinelerimiz ile işinde eğitimli ve uzman personellerimiz tarafından kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ sektöründe  bir çok tel ile beton kesme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş ayrıca tel ile beton kesme konusunda öncü firmalar arasında yerini almayı başarmıştır. Tel ile beton kesme hizmetlerini Türkiye’nin her yerine verebilmekteyiz.

{sehir} TEL İLE BETON KESME

Ankara HİDROLİK BETON KESME

Ankara Hidrolik beton kesme uygulaması betonu kesen testere bir ray üzerinde hareket ederek betonun kesilmesi sağlamaktadır. Bu sayede düzgün bir şekilde kesim işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey, 180 derece açı ile 60 cm kalınlığa kadar olan betonu hidrolik kesim tekniği ile kesebilmek mümkündür

Hidrolik beton kesme tekniği ile yüzeyin tamamına hasar verilmeden istenilen kesim çizgi halinde gerçekleştirilerek, kırma ve vinç ile parçanın nakli yapılabilmektedir.

Hidrolik beton kesme yapılırken çatmalar olmadığı için düzeltme işlemine gerek kalmayacaktır. Perde, döşeme, kirişi kolon, kapı pencere, parapet, asansör boşluklarının kesilmesi gibi alanlarda sürekli olarak uygulanmaktadır. Hidrolik beton kesme tekniği beton kesme uygulamalarında sıklıkla başvurulan yöntemdir.

Bu uygulamalarda Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ, Hidrolik beton kesme konusunda Türkiye’nin her yerine hizmet verebilmektedir. Hidrolik beton kesme konularında bir çok başarılı işlere imza atmış ve hidrolik beton kesme alanında sektörün öncü firmaları arasında yer alan firmamız sizlere müşteri memnuniyetine uygun alanında uzman personellerle ve teknolojik makine parkuru ile kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet verebilmektedir.

{sehir} HİDROLİK BETON KESME

Ankara KAROT İLE BETON KESME

Ankara Karot ile beton kesme uygulamalarında, yapılarda farklı makine ve teknikler ile gerçekleştirilebilmektedir. Beton kesme uygulamalarında; karot makineleri ile beton kesme, hidrolik raylı testere ile beton kesme, derz ile beton kesme, halat ile beton kesme yöntemleri kullanılmaktadır.

Bu yöntemler sayesinde farklı hava veya diğer şartlara göre beton kesimi uygulamalarında en iyi sonucu almayı sağlamaktadır. Çok derin olan betonların kesiminde karot makineleri ve halatlı tel kesme makineleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Beton yapılarda tahribatsız beton kesme işlemi; Hidrolik beton kesme sistemleri titreşimsiz ve darbesiz olduğu için taşıyıcı sisteme herhangi bir zarar vermeden beton kesme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bildiğiniz tüm kırım yöntemlerine göre hidrolik beton kesme makinesi ve karot çok daha hızlıdır. Su ve elektrik enerjisi ile çalışan bu cihazlarda basınçlı havaya ihtiyaç duyulmaz, gürültüsü az ve toz olması mümkün değildir. Şantiye ortamında vinç koşullarına uygun ise betonarme parçalar daha büyük kesilerek, işin daha hızlı bitmesi sağlanabilir. 60 cm derinliğe kadar betonarme eleman kesimi ile yapılabilmektedir.

Ankara Beton kesme işlemi; inşaat sektörünün en ağır ve en tehlikeli işleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden beton kesme işlemini gerçekleştirecek kişi veya firmaların bu konuda eğitim almış, teknik detayları çok iyi bilen, konusunda uzmanlaşmış, iş güvenliği konusunda tedbirli çalışanların olması gerekmektedir.

Bu konuda Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ yaptığı iş konusunda her türlü eğitimi almış, personellerine her türlü eğitimi vermiş, beton kesme konusunda teknik detaylara hâkim, konusunda uzman olmuş ve iş güvenliği konusunda tedbiri elden bırakmayan Türkiye genelinde karot ile beton kesme işlemini başarılı bir şekilde yapmış ve karot ile beton kesme firmaları arasında en iyi firmalar arasına girmeyi başarmış müşteri memnuniyetine uygun ve en uygun fiyatlarla en iyi şekilde karot ile beton kesme işlemini tamamlamayı başarmıştır.

{sehir} KAROT İLE BETON KESME

Ankara KAROT İLE BETON DELME

Ankara Karot ile beton delme büyük çaplarda kesilecek olan beton delme işlemlerinde karot makineleri yardımı ile kullanılmaktadır. Karot makinelerine boru şeklinde elmas uçlu uçlar takılarak beton delme işlemi profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Beton delme uygulamaları daire şeklinde büyük çaplarda delikler açabilmek sadece karot makineleri sayesinde mümkün olmaktadır.

Beton delme uygulamalarında uçların çapından daha büyük delik açılması istenildiğinde öncelikli olarak alan çizimi gerçekleştirilir. Karot makinesi sayesinde çizilen alanların üzerinde birbirini kesen deliklerin açılması sağlanır. Bu şekilde betonun kesilmesi sağlanarak geniş çaplarda deliklerin açılması da mümkün hale gelmektedir. Geometrik olarak dairesel, kare, dikdörtgen, çokgen deliklerin oluşturulabilmesi mümkündür. Karot uçları sayesinde testerelerin kesemediği derinlikteki ve kalınlıktaki beton yapılarda delikler açmak mümkün olmaktadır.

Beton delme; Q10 – Q1000 arası çap 600 cm derinlik 45 derece ile 90 derece açı her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla betona herhangi bir zarar vermeden beton delme işlemini demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlerde uygulama imkânı sağlamaktadır.

Beton delme darbesiz, sessiz, vakum sistemi kullanılarak, yatay, dikey, düşey istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, zeminde, balkonda çatıda, perdede, en ücra köşelerde dahil olmak üzere her türlü açılım ve tadilatı gerçekleştirebilmek için en uygun olan uygulamalarımızdan biridir.

Bu konuda Ankara ve Türkiye’nin her bölgesinde karot ile beton delme hizmeti sağlayabilmekteyiz. Karot ile beton delme işlemlerinizi başarılı ekibimiz ve en iyi makine parkurumuz ile sorunsuz bir şekilde sağlayan Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ en uygun fiyatlar ve karot firmaları arasında ilk 10 firmadan biri olması sayesinde müşteri memnuniyetine uygun olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

{sehir} KAROT İLE BETON DELME

Ankara KAROT

Ankara Karot, inşaat sektöründe kullanılmakta olan beton delme işleminin bir diğer ismidir. Beton delme ve kesme gibi işlemlerin yapılabilmesi için karot makinesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu makinenin tam anlamıyla çalışabilmesi için delme sehpasına ve elmas soketli karot ucuna ihtiyaç duymaktadır. Her türlü beton üzerinde uygun delme işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Günümüz teknolojisi ile istenilen çap ve derinlikte karot makinesi ile istenilen beton delme işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir. Karot makinesinin çeşitleri mevcuttur. Sulu ve susuz delme teknolojisine sahip elektrikli veya hidrolik olanları mevcuttur. Delinecek olan betonun kalitesine göre uygun karot ucu kullanılması gerekmektedir. Betonun mukavemetine göre karot ucu kullanılmadığı için beton delme işlemi başarısız sonuçlanacaktır. Bu nokta da Karot ile beton delme, karot ile beton kesme, hidrolik kesme, alanlarında faaliyet gösteren firmamız Ankara DEHA KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ sizlere en iyi müşteri memnuniyetini sağlayarak kaliteli hizmet ve güvenilir ekibi ile son model teknolojik makine parkuru sayesinde karot işlemi yapabilecektir.

{sehir} KAROT