DehaKarot

Deha Karot Beton Delme Kesme Sistemleri olarak uzun yıllardır TÜRKİYE genelinde hizmet vermektedir.

UYGULAMALARIMIZ

Beton Kesme

Karot sektörünün deneyimli bir firması olarak beton kesme işinde de uzmanlığımız mevcuttur. Türkiye'nin tüm illerinde beton kesimi hizmeti vermekteyiz. Firmamız kesme makineleri ile demir donatlı veya demir donatsız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız, tahribatsız olarak beton kesmektedir. Yüzeyin tamamına zarar vermeden, istenilen alandaki yeri beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde kesmekteyiz. Karot sektöründeki deneyimimizle halatlı ve hidrolik beton kesme işlerinde hizmetinizdeyiz.

Beton Kesme

Beton Delme

Firmamız karot beton delme; betonda, duvarda ve yerde delik açma işlerinde uzmandır. Karot sektöründeki deneyimiyle Türkiye'nin tüm illerinde beton delme, duvar ve yer delimi hizmetinizdeyiz. Firmamız karot ile beton delme, karot alma, test karot numune alanlarında uygulayıcı firma olmasının ötesinde karotun getirilerini kişi ve kurumlara anlatmayı ilke edinmiştir.  Q10-Q1000 arası çap, 900 cm derinlik, 45-90 derece açı ile her deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden demir donatlı veya demir donatsız tüm zeminlerde uygulama yapmaktayız.  "Önce Güven" sloganı ile bu teknolojiyi müşterilerimize, zaman ve yer gözetmeksizin, profesyonel kadro, geniş makine parkuru, güvenilir yöne

Beton Delme

Filiz Ekme - Ankraj

Firmamız bina filiz ekme ve ankraj işlerinde uzmandır. Bina güçlendirme sektöründeki deneyimiyle Türkiye'nin tüm illerinde bina, kolon ve kiriş güçlendirme hizmeti vermektedir.  Bina güçlendirme alanında kimyasal epoksi kullanılarak kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat ve sanayi tesislerinde ağır yük ve makinelerin uygulamalarında Deha Karot olarak yanınızda bulunmaktayız.  Bu sistem en güvenli tesbit özelliklerini taşıyıp, paslanmaz ve gevşemez, genleşmez ve asla çözülmez. Ekonomik olup daha kısa sürede emniyet gerektiren tüm montajlarda kullanılabilir.örünün deneyimli bir firması olarak hidrolik beton kesme işinde de uzm

Filiz Ekme - Ankraj

Hidrolik Beton Kesme

Karot sektörünün deneyimli bir firması olarak hidrolik beton kesme işinde de uzmanlığımız mevcuttur. Türkiye'nin tüm illerinde hidrolik beton kesimi hizmeti vermekteyiz.  Firmamız hidrolik raylı kesme makineleri ile demir donatlı veya demir donatsız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız, tahribatsız, yatay, dikey ve 180 derece açıyla, 10-700 cm kalınlığa kadar olan betonu kesmektedir.  Yüzeyin tamamına zarar vermeden, istenilen alandaki yeri beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde keserek, kırma veya vinç yardımı ile nakil yapmaktayız.

Hidrolik Beton Kesme

Halatlı Beton Kesme

Karot sektörünün deneyimli bir firması olarak halatlı beton kesme işinde de uzmanlığımız mevcuttur. Türkiye'nin tüm illerinde halatlı beton kesimi hizmeti vermekteyiz. Firmamız halatlı kesme makineleri ile demir donatlı veya demir donatsız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız, tahribatsız, yatay, dikey ve 180 derece açıyla, 10-700 cm kalınlığa kadar olan betonu kesmektedir. Yüzeyin tamamına zarar vermeden, istenilen alandaki yeri beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde keserek, kırma veya vinç yardımı ile nakil yapmaktayız.

Halatlı Beton Kesme

Bina Yıkımı

Bina yıkımı, hassas, uygun biçimde bina yıkma işlerinde deneyimli olan firmamız Türkiye'nin tüm illerinde hizmetinizde. Bina yıkımı faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlığı en aza indirmek anlayışında olup özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılması, tadilat ve revizyon çalışmalarında, minimum etki ve büyük hassasiyetle iş güvenliği dahilinde çalışma yapmaktayız. Bina yıkımı işlemini gereksinime uygun makinelerle yapmakta olup, konum ve hasar durumuna göre uygunsuz kırma işleminden kaçınıp karot, halatlı kesme ve testereli kesme çözümü sunmaktayız. İnşaat sektörünün her zaman ihtiyaç duyduğu ve duyacağı iş makineleri Bobcat, Case CJB, pnömatik

Bina Yıkımı

Beton Kırma

Beton kırma, hassas, uygun biçimde beton kırım işlerinde deneyimli olan firmamız Türkiye'nin tüm illerinde hizmetinizde. Beton kırma işlerinde çevreye verilen rahatsızlığı asgariye indirmek ilkesinde olup özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılması, tadilat ve revizyon çalışmalarında büyük hassasiyetle iş güvenliği dahilinde çalışma yapmaktayız. Beton kırma işlemini ihtiyaca uygun makinelerle yapmakta olup, konum ve hasar durumuna göre uygunsuz kırma işleminden kaçınıp karot, halatlı kesme ve testereli kesme çözümü sunmaktayız. İnşaat sektörünün her zaman ihtiyaç duyduğu iş makineleri Bobcat, Case CJB, pnömatik ve elektro kırıcılar ile hizmet verm

Beton Kırma

Derz Kesme

Karot sektörünün uzman bir firması olarak derz kesme işleri de yapmaktayız. Kesim konusundaki deneyimimizle Türkiye'nin tüm illerinde derz kesme hizmeti vermekteyiz. Derz kesme alanında demir donatlı veya demir donatsız beton yüzeylerin onarılması, çıkartılması ve yapısal değişikliklerin gerçekleşmesi için derz kesme alanında hizmet vermekteyiz. Derz kesme uygulamasında zeminde 50 cm'ye kadar beton kesme işlemi yapıp 50 cm üzeri uygulamalar için karot ile 550 cm'ye kadar beton kesme yapılmaktadır.

Derz Kesme

Asfalt Kesme

Karot sektörünün deneyimli bir firması olarak asfalt kesme işinde de uzmanlığımız mevcuttur. Türkiye'nin tüm illerinde asfalt kesimi hizmeti vermekteyiz. Firmamız kesme makineleri asfalt kesimi işlerinde uzmandır. Yüzeyin tamamına zarar vermeden, istenilen alandaki yeri asfalt kesme makinesi ile düzgün bir şekilde kesmekteyiz. Karot sektöründeki deneyimimizle yolların tamirinde, yenilenmesinde, yamanmasın gereken tüm asfalt kesimi işlerinde hizmetinizdeyiz

Asfalt Kesme

Kimyasal Dübel

ac İnşaat sektöründe, binalarda ihtiyaç duyulan tüm kimyasal dübel işlerinizde hizmetinizdeyiz. Deha Karot olarak sektördeki deneyimimizle özellikle betonlarda ihtiyaç olan kimyasal dübel işlerini yapmaktayız. Karot işlerinde uzman olan fimamız, kimyasal dübel konusunda da Türkiye'nin tüm illerinde 7/24 hizmetinizde.

Kimyasal Dübel

Poliüretan Enjeksiyon

 

İnşaat sektöründe, binalarda ihtiyaç duyulan tüm poliüretan enjeksiyon işlerinizde hizmetinizdeyiz. Deha Karot olarak sektördeki deneyimimizle özellikle binalarda, inşaatlarda ihtiyaç olan poliüretan enjeksiyon işlerini yapmaktayız. Karot işlerinde uzman olan firmamız, poliüretan enjeksiyon konusunda da Türkiye'nin tüm illerinde 7/24 hizmetinizde.

Poliüretan Enjeksiyon

Bina Güçlendirme

İhtiyaç duyulan binalarda güçlendirme hizmeti sağlayan firmamız tüm illerde bina güçlendirme konusunda yanınızda. Deha Karot olarak sektördeki deneyimimizle özellikle problemli binalarda güçlendirme alanında hizmet vermektedir. Karot işlerinde uzman olan firmamız, yıkılma riski bulunan, zayıf görülen inşaat ve evlerde bina güçlendirme konusunda Türkiye'nin tüm illerinde 7/24 hizmetinizde.

Bina Güçlendirme

Bina Tadilat ve Onarım İşlemleri

İhtiyaç duyulan binalarda tadilat ve onarım hizmeti sağlayan firmamız tüm illerde bina tadilat ve onarım konusunda yanınızda. Deha Karot olarak sektördeki deneyimimizle özellikle problemli binalarda tadilat ve onarım alanında hizmet vermektedir. Karot işlerinde uzman olan firmamız, zarar görmüş, eskimiş binalarda, evlerde bina tadilat ve onarım konusunda Türkiye'nin tüm illerinde 7/24 hizmetinizde.

Bina Tadilat ve Onarım İşlemleri

Beton Çatlatma Sistemi

Hassas ve uygun biçimde beton çatlatma işlerinde deneyimli olan firmamız Türkiye'nin tüm illerinde hizmetinizde. Beton çatlatma işlerinde çevreye verilen rahatsızlığı asgariye indirmek ilkesinde olup iş güvenliği dahilinde çalışma yapmaktayız. Beton çatlatma işlemini ihtiyaca uygun makinelerle yapmakta olup, konum durumuna göre uygunsuz çatlatma işleminden kaçınmaktayız. Deha Karot olarak beton çatlatma ihtiyaçlarınızda Türkiye'nin tüm illerinde 7/24 hizmetinizdeyiz.

Beton Çatlatma Sistemi

Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme

İnşaat sektöründe, binalarda ihtiyaç duyulan tüm karbon plaka - elyaf güçlendirme işlerinizde hizmetinizdeyiz. Deha Karot olarak sektördeki deneyimimizle özellikle inşaatlarda ihtiyaç duyulan karbon plaka - elyaf güçlendirme işlerini yapmaktayız. Karot işlerinde uzman olan fimamız, karbon plaka - elyaf güçlendirme konusunda da Türkiye'nin tüm illerinde 7/24 hizmetinizde.

Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme

Karot

Karot nedir, karotun anlamı ne, karot nasıl yapılır, karot sektöründe hangi işler yapılır? Karot hakkında detaylı bilgiler... Karot esasen beton delme anlamında olsa da Türkiye'de bir sektör haline gelmiştir ve delme dışında beton ve inşaat alanında yapılan kesme, kırma, yıkma gibi diğer birçok hizmeti de kapsamaktadır. Deha Karot firması karot sektöründe hizmet veren firmalar arasındadır ve sektörün önemli kalemleri olan aşağıdaki karot işlerini yapmaktadır: Beton Delme, Beton Kesme, Filiz Ekme - Ankraj, Hidrolik Beton Kesme, Halatlı Beton Kesme, Bina Yıkımı, Beton Kırma, Derz Kesme, Asfalt Kesme, Kimyasal Dubel, Poliüretan Enjeksiyon, Bina Güçlendirme, Bina Tadilat ve Onarım İşleri, Beton Çatlatma Sistemi, Karbon Plaka - Elyaf Güçlendirme.
Karot